Чому Вам слід вибрати LLENTAB у якості постачальника сталевої будівлі?

Переваги та недоліки будівництва будівель та споруд з металоконструкцій

Досвідчені співробітники https://www.llentab.ua займуться зведенням різних об'єктів з металевих конструкцій, витрачаючи на їхнє складання мінімальну кількість часу. Такі вироби дозволяють клієнтам отримати міцні та стійкі будівлі за демократичною вартістю.

View of skyscrapers in Marina Bay on November 1, 2012 in Singapore

При виробництві сучасних конструкцій із металу застосовуються різні види сталі та алюмінієвих сплавів. Від правильно підібраних матеріалів залежать експлуатаційні параметри майбутніх споруд та їхнє функціональне призначення. Несучі каркаси громадських та спортивних об'єктів, торговельно-розважальних комплексів, виставкових павільйонів найчастіше виготовляються із сталевих металоконструкцій.

Споруди з таких елементів мають високий ступінь надійності та міцності, в той же час вони виграють, наприклад, у цегляних будівель або бетону у вазі та компактних габаритах. При зведенні об'єктів з металоконструкцій немає необхідності використання глибокої основи, яка часто коштує дорожче, ніж решта майбутньої будівлі. Кріплення виробів здійснюється за допомогою болтів, що дозволяє застосовувати мінімальну кількість інструментів для проведення складальних робіт.

Плюси будівництва будівель з металоконструкцій полягають у наступному:

 • екологічність;
 • вологостійкість;
 • економічність;
 • висока сейсмостійкість;
 • можливість всесезонного монтажу;
 • відмінна тепло- та звукоізоляція;
 • висока швидкість монтажу;
 • доступна вартість;
 • тривалий термін експлуатації;
 • простота монтажу;
 • відсутність усадки на основу;
 • зручність транспортування виробів;
 • немає необхідності залучення додаткової техніки для збирання виробів.

gibkost

Використання металевих елементів дозволяє реалізувати будь-які архітектурні та дизайнерські задуми замовників. Ми зводимо якісні багатопрогонові споруди, що мають вільний від опор внутрішній простір. Завдяки різноманітній номенклатурі деталей з металу можна значно підвищити швидкість збирання і, відповідно, знизити собівартість будівництва будинку в цілому. Виробництво конструкцій в умовах промислових підприємств забезпечує хорошу точність розмірів та якість поверхні, що дозволяє суттєво збільшити продуктивність праці працівників.

Завдяки стійкості виробів до стиснення та розширенню складання металевих профілів можна виконувати за різних погодних умов. Для зведення такої споруди добре підійде будь-який тип ґрунту. Висока міцність використовуваних металів дозволяє цим конструкціям витримувати суттєві навантаження при порівняно невеликих перерізах профілів. Можна легко виконати демонтаж споруди та перенести її на іншу територію.

Серед інвесторів дедалі популярнішим є будівництво виробничих об'єктів для випуску нових видів різноманітних товарів. LLENTAB пропонує клієнтам звести цю споруду відповідно до вимог конкретної галузі промисловості. Наші фахівці виконають монтажні роботи у суворій відповідності до міжнародних стандартів якості. Ми здійснимо комплексне проектування об'єктів, застосовуючи інноваційні комп'ютерні програми та новітню техніку. Розробимо папери для влаштування промислових верстатів, а також для оптимального підведення зовнішніх та внутрішніх комунікацій до споруд.

Комментарии

Нажимая на кнопку «Отправить комментарий» вы соглашаетесь на обработку своих персональных данных.