Димарі з нержавіючої сталі від виробника.

Як правильно вивести димову трубу через дах

Компанія «TERMO MASTER» від 2008 року виробляє одноконтурні та двоконтурні димарі з нержавіючої сталі різноманітних комплектацій з варіантами вибору за маркою сталі, товщиною сталі та товщиною теплоізоляції. Компанія https://termo-master.com.ua/ єдина в Україні димоходів, яка надає такий широкий спектр комплектацій. Скористайтеся унікальною порівняльною таблицею, яка допоможе визначитися з комплектацією димоходу.

dimohod_tverdotop

Димарі Стандарт Економ SE виготовляються з нержавіючої сталі феритного класу марки AISI 409 та AISI 430 (український аналог 08Х17 та 08Х13 відповідно); товщина стін може бути 0,5 мм / 0,8 мм / 1 мм.

Переваги:

  • доступна ціна;
  • можливість застосування для опалювального обладнання різного типу;
  • термін служби залежить від умов експлуатації;
  • жароміцність — 650-700 С (хоча при температурі понад 400-500 С матеріал втрачає свої характеристики міцності);
  • хороша механічна міцність.

Деталі:

Нержавіючі сталі AISI 409 та AISI 430 із середніми експлуатаційними характеристиками знайшли широке застосування у різних сферах та галузях. Найкраще використовувати матеріал у м'яко-корозійному середовищі та при помірних температурах. Хороша жароміцність дозволяє використовувати його за досить високих температур, хоча рекомендується тривалий вплив високих температур, оскільки це відбивається на фізичних властивостях, зокрема механічної міцності. Допускається застосування з газовим опалювальним обладнанням, хоча сталь марки AISI 409 не має достатньої стійкості до кислот та агресивних речовин. Через це термін служби значно скорочується. Але сталь AISI 409 феритна титаном, а тому має гарні характеристики міцності. При цьому вона відрізняється оброблюваністю, підходить для штампування та інших видів обробки. AISI 430 містить 16-18% хрому, тому має непогану стійкість до лугів та кислот. Чи не чутлива до корозії.

bg_home_odnosten

Застосування:

Сталі AISI 409 та AISI 430 успішно застосовуються для вентиляційних систем, коробів та інших елементів димоходу, зливних труб та інших деталей комунікаційних систем. Часто використовуються і в автомобілебудуванні для виготовлення вихлопів, а також для виробництва деталей пральних та посудомийних машин, прасок, мультиварок та іншої побутової техніки. Добре підходить для виготовлення декоративних елементів, столових приладів, кухонного та ресторанного обладнання, витяжок, контейнерів та ін. Знайшов своє застосування матеріал у харчовій, хімічній, нафтопереробній галузі.

Комментарии

Нажимая на кнопку «Отправить комментарий» вы соглашаетесь на обработку своих персональных данных.