Навіщо потрібна юридична адреса

Щоб Вам вдалося вибрати якісний товар або послугу, необхідно в першу чергу визначитися з їх призначенням, а також особливостями та характеристиками.

Поняття «Юр адрес», навіть не будучи офіційно закріпленим терміном, давно й міцно влаштувалося у підприємницькому середовищі. Сьогодні це поняття активно фігурує навіть у діловій документації. Однак не всі підприємці (особливо початківці) повною мірою розуміють, навіщо потрібна якісна юридична адреса. Спробуємо розібратися, у чому полягає зміст цього поняття і які основні характеристики даного товару повинен знати підприємець, перш ніж оформити юридичну адресу для ТОВ.

tolko-nezhiloj-fond

Навіщо потрібна юридична адреса?

Якщо говорити простою та зрозумілою мовою, то юридична адреса – це те місце, де Ваша компанія офіційно зареєстрована. По суті, говорячи про купівлю юридичної адреси, ми говоримо про купівлю необхідного пакету документів, які Ви надаватимете надалі до реєструючого органу для постановки свого підприємства на облік (або при процедурі зміни юридичної адреси). Потрібно розуміти, що юридична адреса – це не завжди місце фактичного знаходження Вашої компанії. Нерідко трапляється так, що підприємці просто не мають можливості офіційно зареєструвати свою фірму за адресою приміщення, що орендується (власник проти, не влаштовує податкова, до якої належить Ваш діючий офіс і т.п.) Але ж адреса для офіційної документальної реєстрації підприємства все одно необхідна.

У цьому випадку потрібно замислитись про купівлю юридичної адреси. Такі варіанти трапляються сьогодні досить часто. Єдиний суттєвий нюанс у цьому випадку полягає в тому, що Ваша юридична адреса відрізнятиметься від фактичної. Але якщо перший буде обраний з урахуванням усіх вимог і рекомендацій щодо існуючих стандартів якості, ніяких складнощів і проблем у роботі у Вас не виникне.

6

Найголовніше Ви повинні зрозуміти, що для будь-яких державних інстанцій, а також Ваших партнерів та клієнтів, єдиною адресою Вашої компанії буде та, яка вказана в установчих документах та всій офіційній документації. Ось чому необхідно подбати про те, щоб одразу придбати якісну та надійну юридичну адресу, яку Вам не доведеться надалі змінювати, проходячи повторно цілу низку юридично значущих процедур, необхідних для офіційного підтвердження цього факту.

Комментарии

Нажимая на кнопку «Отправить комментарий» вы соглашаетесь на обработку своих персональных данных.