Якими позитивними якостями володіють керамічні поризовані блоки?

Керамічний блок (виріб, який ГОСТом позначається як камінь керамічний), став новим ланкою в ланцюжку продуктів, вироблених з глини. Матеріал з'явився у відповідь на нові вимоги до будівельних технологій; незважаючи на коротку поки кар'єру, керамічні блоки змогли показати себе як перспективний стіновий матеріал з вражаючим набором якостей. Недарма у блоків стільки альтернативних назв — про них говорять, як про теплу або поризованной кераміці, термоблока або як про великоформатному камені. Замовити зараз можна тут https://keraterm.com.ua/.

keramika-stena-doma

Про виробництво керамоблоков

Зі своїми попередниками — класичним червоним і порожнистим цеглою, керамічний блок має певну схожість, як по вихідній сировині, так за деякими експлуатаційними характеристиками. Разом з тим, процес виробництва більш технологічний, що позначається на кінцевій вартості не в кращу сторону, але компенсується якістю виробу. Свій звичайний вигляд керамоблоки отримують по закінченню наступного технологічного ланцюжка:

  1. Підготовка сировини. Глину змішують з порізаторамі — добавками, що знижують щільність і задають теплотехнічні параметри виробів. Як добавки можуть виступати подрібнені деревна тирса, лушпиння зернових, макулатура або полістирол. Суміш пропускається через глінорастірающіе машини (що робить її однорідною), і через прес, що видаляє надлишки води.
  2. Формування. Підготовлена ​​глиняна маса у вигляді бруса продавлюється крізь міцну форму (фільєру), яка формує зовнішні поверхні і порожнечі майбутніх блоків.
  3. Сушка і випалення. Глиняний брус ріжеться на окремі вироби і сушиться в спеціальній камері; процес займає від двох до трьох діб. Подальший випал відбувається в тунельної печі, він триває 40-50 годин, при 1000 ° С. При такому температурному режимі глина перетворюється в кераміку, а порізующіе речовини вигоряють, утворюючи внутрішні пори.

nedostatki-porizovannogo-keramicheskogo-bloka 2

Чому стіни з теплоблоков теплі

Зі шкільного курсу фізики відомо, що повітря є найкращим теплоізолятором. Зовнішня структура великоформатного керамоблока включає безліч повітряних камер, що позитивно позначається на його теплозахисних характеристиках. Це означає, що основна теплова енергія йде назовні не через ці повітряні кишені, а по керамічним перемичках, тобто повільніше, оскільки цей звивистий шлях довший товщини блоку в два рази. Бетонний блок з такими ж габаритами буде відчутно холодніше. Гідні експлуатаційні якості стін з керамоблоков забезпечуються та іншими корисними властивостями:

  1. Низьке водопоглинання. В умовах підвищеної вологості теплопровідність поризованного блоку буде нижче, ніж у газобетону.
  2. Внутрішня пориста структура. Повітряні порожнини (пори), що виникли під час випалювання кераміки і вигоряння добавок-порізаторов, роблять виріб легше.
  3. Зовнішній вигляд стіни. Завдяки габаритам теплоблоков на стіні мало горизонтальних кладок швів. Вертикальні шви не містять розчин.

Комментарии

Нажимая на кнопку «Отправить комментарий» вы соглашаетесь на обработку своих персональных данных.