Чи потрібна тепла підлога в будинку для здачі його в оренду

Чи потрібна тепла підлога в будинку для здачі його в оренду

Облаштовуючи заміський будинок або котедж для подальшої здачі його в оренду, потрібно враховувати усі можливості для того, аби зробити помешкання комфортним, і при цьому не витрачати на обігрівання приміщень великі суми.

Тож, якщо ви розбудовуєте житло у мальовничому куточку і плануєте в подальшому здавати його на довготривалій основі або як гостьовий будинок, найбільш енергоефективним і вигідним рішенням стане тепла підлога електро. Чому саме так?

Ми підготували 3 причини, які точно переконають вас у тому, що у заміському котеджі під подальшу оренду обов’язково треба встановлювати електричну теплу підлогу.

Електрична підлога як основне джерело тепла

Якщо регіон, де планується забудова, лише почав облаштовуватися, проведення туди газу може бути доволі довгим і дорогим задоволенням, яке забере у вас чимало сил. Окрім того, нерідко використання газу для опалення будинку супроводжується:

  • перманентним шумом від теплового насоса або печі;
  • тим, що газові котли постійно потрібно буде обслуговувати – а для цього не зайвим буде регулярно навідуватися у орендований будинок;
  • витратами на газ для того, аби прогріти будинок – вони можуть бути доволі високими, особливо у холодних регіонах і особливо взимку.

Усі випробування та експерименти довели, що у разі правильного вибору принципу встановлення та потужності систем електрична тепла підлога навіть у холодних приміщеннях може стати основним джерелом опалення. Вона енергоефективна, витрачає набагато менше електроенергії, швидко прогріває і рівномірно розподіляє тепло.

А головне люди, які проживатимуть в будинку, можуть самі регулювати потрібну їм температуру, використовуючи термостат.

Запобігання розриву труб

Якщо станеться так, що будинку потрібно буде довго простоювати без мешканців у холодний сезон, може статися пошкодження труб. Вода у них замерзає, що призводить до появи деформації і розривів. Це в свою чергу призводить до серйозних витрат на ремонт різних комунікацій.

Советуем:  Корм холистик для собак: особенности и советы выбора

Нагрівальні кабелі можна встановити таким чином, аби забезпечити рівномірне прогрівання не лише підлоги, але й даху, труб тощо. Більш того, для труб ви зможете встановити спеціальний режим «захист від замерзання». Це дозволяє підтримувати мінімальну температуру для того, аби вода всередині не замерзла.

Дистанційний контроль за роботою системи

Здаючи котедж в оренду, важко буде визначити: чи включили чи виключили люди опалення, на якому режимі встановлено термостат. Більш того, навіть якщо будинок тимчасово пустує, вам не потрібно буде приїжджати для того, аби підкрутити або скрутити термостат. Регулювати роботу електричної теплої підлоги сьогодні можна у тому числі через спеціальні додатки на смартфоні чи планшеті.

Головне завчасно переконатися, що система підтримує такий принцип управління. Розумний термостат дозволяє контролювати та регулювати абсолютно всі функції та можливості системи, під’єднується у тому числі до смарт-будинку.