Металеві каркаси для столів: привабливість у простоті

3223

У чому переваги металевих каркасів для столів? Як правильно підібрати дизайн в залежності від стилістичних особливостей інтер’єру.

Чому каркаси для столів із металу мають попит. Переваги та характеристики. Для якого стилю підійдуть меблі із міцного сталевого сплаву. Поради дизайнерів для правильного вибору.

Використання конструкційних елементів із міцного сталевого сплаву при створенні офісних меблів та моделей для дому сьогодні мають попит. З огляду на популярність, можна купити каркаси для столів у різноманітних варіантах виконання. Цікаво виглядає класичний стиль, який гармонійно вписується у будь-який простір. Альтернативний варіант: авангард чи промисловий дизайн. Реалізація ідей сучасних стилістичних напрямів вимагає відступу від стандартного проєкту.

Враховуючи складності виробничого процесу та необхідність точного дотримання технології, за бажання купити металевий каркас для столу, фахівці рекомендують співпрацю з надійними компаніями. Ознаками професіоналізму виступає висока кваліфікація персоналу та наявність сучасного високотехнологічного обладнання, що допомагає у створенні неординарних моделей каркасів.

Переваги металевих каркасів для столів

Серед плюсів можна виділити:

  • пожежну безпеку (метал не підтримує горіння, що допускає встановлення меблів у приміщеннях з високою ймовірністю виникнення пожежі);
  • простоту догляду (завдяки спеціальному захисному покриттю, яке наноситься у заводських умовах, металеві каркаси для столів витримують контакт із вологою та інші приклади агресивної дії);
  • адекватну вартість (з огляду на тривалість терміну безаварійної експлуатації, ціна на меблі з металу залишається на доступному рівні).

Завдяки міцності металевого сплаву він використовується для створення багатофункціональних каркасів. Показовий приклад: механізм, що дозволяє відрегулювати положення стільниці у просторі. Рішення стане в пригоді для офісних моделей або меблів, встановлених в домашньому інтер’єрі. Щоб виключити передчасне вироблення ресурсу, механізми каркасів періодично змащуються.

Основи для столів з металу, з огляду на особливості виробництва, відрізняються високою міцністю при порівняно невеликій вазі. Результат: немає складнощів з транспортуванням або за бажання освіжити інтер’єр, переставивши меблі.

Советуем:  Котелок – это не просто посуда: философия походной жизни

Особливості дизайну

Столи на металевому каркасі — це меблі з покращеними характеристиками міцності, які відрізняє тривалий термін експлуатації.

Додатковий момент: можна замовити нанесення кольорового покриття. Цікаво виглядає імітація дорогоцінних металів: золото, бронза, що допомагає у створенні елегантного дизайну. Моделі у такому виконанні підійдуть для стилю лофт або хайтек, де метал вдало поєднується з іншими матеріалами.

Також можна нанести однотонне або комбіноване покриття (кольорова палітра відрізняється показовою різноманітністю). Використання порошкової фарби створює додатковий захист від зовнішнього впливу.

Характеристики металу сприяють реалізації складних дизайнерських ідей, включаючи нестандартні проєкти. Показовий приклад: каркаси для столів у Києві з декоративними елементами. Це можуть бути геометричні фігури або абстрактні рішення, що надають індивідуальності меблям.