Пожежна сигналізація для безпечного житлового чи робочого простору

54754754

Пожежна сигналізація – засіб своєчасного виявлення пожежі, що швидко фіксує джерело відкритого вогню, задимлення, локальне зростання температури. Комплексна та грамотно спроєктована система відразу вмикає оповіщення, активує механізми відведення диму та пожежогасіння, відключає робоче обладнання, кондиціонери та припливну вентиляцію, а також відправляє ліфти на перший поверх. На сайті компанії «Елітпожсервіс» https://elitps.com.ua/uslugi/pozharnaya-signalizatsiya/ можна отримати консультацію та переглянути ціни на монтаж обладнання.

Професійні послуги зі встановлення пожежної сигналізації

Існує перелік будівель і приміщень, де наявність пожежної сигналізації – обов’язкова умова. Ознайомитися з ним можна в ДБН В.2.5-56:2016 «Системи протипожежного захисту» або уточнити у фахівців «Елітпожсервіс».

До переліку послуг входять:

  • створення проєкту та підготовка відповідної документації;
  • встановлення обладнання (систем сигналізації та оповіщення);
  • повний технічний супровід, сервісне обслуговування, ремонтні роботи (планові, профілактичні, екстрені).

Після попередньої консультації та узгодження експерт виїжджає на об’єкт для оцінки об’єму та складності монтажних робіт. Він визначає спосіб прокладання кабелів (буває відкритим, у гофрі чи кабельному каналі), місця розміщення приймально-контрольного приладу та датчиків, характеристики та кількість потрібного обладнання. Після цього складається точний перелік матеріалів, а кошторис узгоджується із замовником.

64364346436

Чому потрібно звертатися до професіоналів?

Правильно спроєктована та встановлена пожежна сигналізація підвищує безпеку на об’єкті, що важливо для збереження людських життів і матеріальної складової. Тому всі роботи мають виконуватися компанією з ліцензією та досвідченим персоналом.

Переваги послуг «Елітпожсервіс»:

  • спеціалізація на розробці пожежної сигналізації та монтажних процесах;
  • реалізація проєкту «під ключ» з підготовкою повного пакета документів;
  • досвід встановлення й обслуговування систем на різних за площею приватних, виробничих, комерційних, державних та інших об’єктах;
  • використання сертифікованого обладнання та якісних матеріалів;
  • підбір оптимального типу пожежної сигналізації залежно від бюджету, специфіки будівлі та відповідних норм пожежної безпеки;
  • виконання робіт за зручним для клієнта графіком;
  • підтверджена кваліфікація фахівців.
Советуем:  Як підібрати прилади для очищення води і водопідготовки

Замовники отримують на руки робочий проєкт, його експертизу чи лист погодження із ДСНС, акт перевірки працездатності системи, договір на обслуговування (регламентні та ремонтні роботи).