Що таке газові грилі та в чому їх особливість?

Що таке газові грилі та в чому їх особливість?

Газовий гриль зробив процес приготування барбекю безпечнішим і швидшим. З ним нема потреби використовувати вугілля та дрова. Такі пристрої не виділяють дим, тому їх можна використовувати навіть у приміщенні.

За допомогою такого гриля можна швидко приготувати улюблені страви, не витрачаючи багато зусиль. Великий вибір газових грилів представлений на сторінці https://grillshop.com.ua/gas-grills.html інтернет-магазину Grill Shop. Зовнішньо вони нагадують звичайну газову плиту. Як робоча поверхня використовується решітка. На ній без додаткового посуду можна готувати овочі, рибу, м’ясо та розігрівати вже готові страви.

 

Корпус гриля виготовлений із нержавіючої сталі. Саме тому він довговічний, витримує зміни температури та легко очищається. До переваг газового гриля можна віднести:

  1. Швидкість приготування. Він швидко нагрівається, порівняно з вугільними й електричними моделями.
  2. Простоту використання. Нема потреби витрачати час на пошук дров. Робоча поверхня грилів доволі велика, тому можна відразу готувати великі порції чи навіть декілька страв.
  3. Можливість регулювати температуру. Наявні вбудовані термометри дають змогу контролювати температуру з точністю до 1 градуса.
  4. Безпечність використання. За відсутності вогню в пальнику припиняється подача газу.
  5. Зручність догляду. Не треба прибирати сажу та вугілля, що значно спрощує процес очищення. Достатньо використовувати спеціальну щітку та засоби для очищення.
  6. Наявність додаткових функцій. У деяких моделей є бічна конфорка, пальник для копчення чи рожна.

 

Що таке газові грилі та в чому їх особливість?

Є декілька видів грилів на газі: переносні, мобільні та стаціонарні. Перші моделі легкі та компактні, їх легко брати із собою. Другі працюють від газового балона, нерідко мають додаткові полички. Пересувати їх можна за допомогою спеціальних коліс, які передбачені на ніжках пристрою. Останній вид – це найбільші за розміром грилі. Вони вбудовуються у стільницю та мають більший набір функцій.

Советуем:  Захист власності: чому камери відеоспостереження є важливими

Особливе розташування пальників і наявність кришки в деяких моделях грилів забезпечує рівномірний прогрів. Завдяки цьому страви виходять ніжними та соковитими.

Особливості конструкції грилів

Корпус газового гриля нагадує тумбу. Туди легко встановлюється балон та аксесуари. Пальники розташовані під поверхнею для готування. Шланг використовується для подачі газу. У деяких моделях наявні бічні конфорки, які забезпечують автономність у приготуванні певних страв.

У магазині Grill Shop представлений великий вибір моделей газових грилів. Замовити їх можна з доставленням всією країною.