Керамограніт та керамічна плитка в торговому центрі Pokrovsky

Каталог сучасної плитки. Вибір і установка

Найголовнішим приміщенням для жінки в будинку була і залишається кухня. Саме там, у своїй маленькій всесвіту, хранителька домашнього вогнища проводить більшу частину часу. Кухня з красивим інтер'єром налаштовує на творчість. Так як же зробити затишним це приміщення?

Безсумнівно, при плануванні інтер'єру кухні велика увага приділяється кухонного фартуху. Які матеріали краще всього використовувати, як практично підійти до вирішення зробити гарний кухонний фартух? Давайте обговоримо. Нинішній ринок оздоблювальних матеріалів допомагає реалізувати практично будь-яку фантазію. Керамограніт та керамічна плитка в торговому центрі Pokrovsky https://pokrovsky.kiev.ua дуже гарна.

thumb__650_450_0_0_crop

Види кухонних фартухів

Один з варіантів обробки всім добре відомий кахель.

Дійсно, це матеріал, який дає можливість створити гарне оформлення. Сьогодні виробники кахлю радують різноманітністю колірної гамми і якістю плитки ABK GHOST. Кахельна плитка для кухні відмінно зарекомендувала себе з точки зору практичності. Вартість такої обробки, в залежності від виду плитки і виробника, може варіюватися від економічної до елітної.

Різновидом кахельної плитки ABK GRACE є обробка фартуха кахельної мозаїкою. Цей матеріал додасть кухні естетичність і своєрідний стиль. Мозаїка прикрасить і привнесе свіжість в інтер'єр будь-якого приміщення. Але це варіант — не з дешевих. Зараз з'явилася в продажу плитка-мозаїка ABK DOCKS, що дозволяє заощадити не тільки гроші, але і час, витрачений на укладку.

Найпростіший і доступний спосіб — обробка ПВХ-панелями. Такий варіант цілком доречний на знімних квартирах, де хочеться привести затишок хоча б на недовгий час. Мінус такої обробки — в створенні трохи офісного стилю.

kartinka.700x450

Останнім часом набули визнання стінові панелі, гармонійно переходять в робочу поверхню стільниці, що створює цілісну композицію. Як правило, фірми, що займають виготовленням кухонних гарнітурів, пропонують різні варіанти колірного рішення.

Советуем:  Аренда спецтехники по всей России с гарантиями!

Свіжим варіантом інтер'єрного рішення є установка скляного фартуха для кухні з нанесеним на нього фотозображенням. Такий скляний фартух для кухні не тільки красивий, він практичний і довговічний. Деякі фірми пропонують економічну варіацію — фото панелі з монолітного акрилу. Звичайно, таке стеновое прикраса не зрівняється по міцності зі скляною.

Вибирайте, фантазуйте, створюйте красу.