Кухні під замовлення від виробника. Без посередників

Замовлення кухні за індивідуальними розмірами має незаперечні переваги перед покупкою готового меблевого гарнітуру. Ми розповімо про переваги кухні на замовлення у нашій статті та на сайті магазину https://gv-kuhni.com.ua/.

kuhnya-v-stile-modern

1. Зручність навіть на маленькій кухні

Виготовлення кухні на індивідуальне замовлення – це можливість з користю облаштувати кожен сантиметр на невеликій площі. Разом з фахівцем ви можете підібрати пряме, кутове, П-подібне або навіть острівне планування з урахуванням особливостей конкретного приміщення. У малогабаритній кухні є сенс розмістити шафи до стелі. Це дасть додаткове місце для зберігання.

2. Максимальна функціональність

Функціональність кухні — це не тільки правильне компонування «робочого трикутника», що включає плиту, мийку та зону для приготування. Важливо добре організувати внутрішнє оснащення гарнітура. Самостійно продумуючи меблі, ви можете вказати необхідну кількість відкритих полиць, шухляд. У результаті вийде зручна кухня, в яку не доведеться замовляти окремо додаткові пристосування.

На жаль, комплект, куплений у готовому вигляді, часто доводиться модернізувати. Господині нерідко докуповують підставки, сушарки. Тому витрати можуть перевищити витрати на кухонний гарнітур.

Адже ящики для приладів, тримачі для посуду або пляшок зазвичай вже включені до складу меблів, виготовлених індивідуально для вас! У ній також обов’язково встановлюються надійні доводчики, завдяки яким дверцята закриваються плавно та практично безшумно.

ab8cca5dcc209390443dbdef64fed90d

3. Ваша кухня буде єдиною та неповторною

Вирішивши замовити кухню за індивідуальними розмірами, ви можете бути впевнені: гарнітура не матиме «двійника» ні за функціональністю, ні з оформлення. Планування та внутрішнє оснащення отримають відповідні побажання клієнта. Стиль, кольорова гама – все буде таким, як вам подобається.

4. Можливість заощадити

Виробник озвучує ціну перед тим, як запустити замовлення на роботу. Якщо сума видасться вам занадто високою, можна підкоригувати проект. Наприклад, зробити навісні шафи нижче, зменшити кількість полиць та додаткових пристроїв. Інший спосіб – заміна матеріалів та фурнітури на бюджетні аналоги.