Оригінальні засоби захисту рослин провідних компаній світу

Не секрет, що для багатьох квітникарів-городників поняття "професійні насіння" асоціюється з чимось моторошно складним, дорогим і недосяжним. Начебто і хочеться спробувати, адже їх так хвалять, але чи може це дозволити собі пересічний любитель? У цій статті я хочу розвіяти три найпоширеніших міфу про професійні насінні, які побутують серед любителів. Оригінальні засоби захисту рослин провідних компаній світу вы можете замовити тут https://agro-e.com.ua/nasinnia/.

170794666_oochen-dorogie-professionalnye

Міф 1. Професійні насіння продаються виключно великий фасуванням.

Почасти це вірно. Оригінальні проф. насіння від виробника дійсно розфасовані в упаковки від 1000 штук. Але зараз досить багато інтернет-магазинів, де можна придбати ці ж насіння в потрібній кількості. Магазини закуповують великі упаковки і продають насіння поштучно. Звичайно, ціна буде трохи вища, ніж в великій фасовці, але все ж цілком демократична.

Міф 2. Професійні насіння набагато дорожче звичайних.

Ні, ні і ще раз НІ! Якщо купувати проф. насіння поштучно, то їх вартість виходить набагато дешевше звичайного насіння в барвистих пакетах. Причому, продавці професійних насіння гарантують відповідність сорту і якість, по крайней мере, у мене завжди виростало те, що заявлено. А ось скільки серед садівників-любителів тих, які витратили гроші на яскраві пакетики в надії отримати те, що на зображенні, а підсумку отримали зовсім інше, або зовсім нічого ?! Особисто я навіть тут, на Дзене, зустрічала чимало таких. Так навіщо платити більше і купувати гірше?

semena_lab_01

Міф 3. Професійні насіння нічим не відрізняються від звичайних, просто їх фасують спеціально для фермерів.

Відрізняються і дуже сильно. Ті, хто хоч раз сіяв проф. насіння і міг порівняти їх із звичайними, навряд чи тепер від них відмовиться.

  • По-перше, всі професійні насіння — це добірні насіння найвищої якості.
  • По-друге, всі професійні насіння проходять спеціальну обробку, яка підвищує схожість і опірність хворобам.
  • По-третє, схожість проф. насіння тестується лабораторно. Насіння з низькою схожістю в цю категорію не потрапляють. Зазвичай лабораторна схожість вказується на упаковці і не буває нижче 80% в залежності від виду культури, в більшості культур вона дорівнює 90-98%.
Советуем:  Остекление балконов и лоджий. Какие бывают виды?

Ну і по-четверте, як я вже говорила, професійні насіння повністю відповідають заявленому сорту.

Сподіваюся, шановні читачі, що змогла розвінчати найпоширеніші помилки про професійних насінні і переконати вас в їх перевазі. Хто ще не пробував, спробуйте обов'язково в новому дачному сезоні! Впевнена, що це насіння вам сподобаються більше, ніж звичайні.