Оздоблення стін. Шпалери

Хіба можна уявити хоч одну оселю, стіни якого не були обклеєні шпалерами? Безумовно, такий квартири днем ​​з вогнем не знайти. Таку вдячність людей шпалери отримали цілком обгрунтовано, оскільки з упевненістю можна сказати, що серед усього різноманіття оздоблювальних матеріалів вони зайняли одне з найпочесніших місць. Шпалери будь-якого стилю вибрати та замовити ви можете тут https://leoceramika.com/catalog/shpalery_601.

8-972-melli-mello-kevana-komar-poster-duvar-kagidi-1303-P-ORG

Практичність, універсальність, чудові декоруючі властивості, найширший вибір кольору і фактури — безперечні плюси шпалер. Шпалери здатні прикрасити і додати неповторність будь-якому приміщенню. На будівельному ринку представлена ​​така велика кількість шпалер, що серед цього різноманіття запросто розгубитися. Для того, щоб зробити правильний вибір, підібрати найбільш підходящий варіант, і почати ремонт квартири, корисно буде знати про те, які ж основні види шпалер існують і що їх відрізняє. Кожен знайомий з таким видом шпалер як паперові, вони популярні вже багато років. Безперечними перевагами цих шпалер в першу чергу є доступна ціна, з ними легко працювати, приховують недоліки стін. З мінусів коштувати виділити недовговічність, проте свіжий вигляд може зберігатися до 3-5 років, що цілком прийнятно.

Протирати вологою ганчіркою такі шпалери не рекомендується. Більш надійними і вологостійкими є вінілові шпалери. Такі шпалери дуже доречні будуть на кухні, оскільки не бояться вологи, зберігають свій колір, різні забруднення їм не страшні, а отже вони набагато практичніше, ніж паперові шпалери. Мабуть, до найкрасивіших шпалер слід віднести текстильні шпалери. Виготовлені на основі натуральних матеріалів і являють собою полотно. Відмінно зберігають тепло і захищають від стороннього шуму.

1426686706_8-471_Monsters_University_Interieur_i

Однак, дуже дбайливо слід доглядати за ними. З огляду на те, що текстильні шпалери, як губка поглинають запах і пил, раз на місяць необхідно їх пилососити. До наступного виду відносяться бамбукові шпалери, являють собою полотно з нетканого матеріалу. Дуже зручні в роботі, досить-таки еластичні, при бажанні їх можна фарбувати фарбою, не викликають алергії. Одними з дорогих шпалер є велюрові шпалери, представлені у вигляді нейлонових волокон, нанесених на паперову основу. Такі шпалери будуть доречні тільки в приміщенні, де постійна чистота.

Советуем:  Строительство коттеджей по современным методикам в СПб на любой вкус

Звичайно, практичними такі шпалери не назвати, зате вони дуже красиві і створені для справжніх цінителів високого. Якщо приміщення знаходиться під загрозою загоряння, то найкраще вибрати скловолокнисті шпалери, оскільки вони самі вогнестійкі, виготовлені з натуральних матеріалів. Зручні в застосуванні, практичні, легко видаляти забруднення, гіпоалергенні. Ще одна новинка — рідкі шпалери, виготовлені з натуральних компонентів (бавовна, шовк, целюлоза). За способом нанесення імітують фарбу, після висихання завжди виглядають гладко і бездоганно.