Пошук в ЄДР судових рішень юридичних осіб

Перевірка контрагентів – це пошук за офіційними джерелами інформації щодо суб'єктів господарювання України.

Плануючи укласти угоду з контрагентом з іншої держави, у вас може виникнути проблема пошуку достовірних інформаційних ресурсів, на яких можна перевірити всі необхідні відомості про контрагента. Сайт https://youcontrol.com.ua/content/ua/sudovih-rishen-juridichnih-osib/ є системою для пошуку, перевірки та моніторингу контрагентів в Україні. Бізнес-аналітична система Ю-КОНТРОЛ містить досьє на кожну українську компанію та ФОП.

reestr_6_reference

Що можна перевірити:

  1. Актуальні реквізити та контакти: найменування, код підприємства, ПДВ код, код соціального страховика, ПІБ керівника, юридична адреса та адреса фактичного знаходження, телефон та адреса електронної пошти.
  2. Історична довідка про компанію: дати реєстрації, інформацію про зміну правового статусу, сферу діяльності;
  3. Оборот компанії (включаючи історію обороту з 2015 року);
  4. Відомості як про роботодавця та заборгованість перед фондом соціального страхування (Содра): кількість працівників, середня зарплата, сума оплачуваних податків соціального страхування; актуальна заборгованість перед Содрою; історія заборгованостей;
  5. Судові процеси: участь компанії в судових розглядах як шукач і відповідач. Також можна одразу перейти за посиланнями на конкретні рішення судів;
  6. Транспортні засоби, зареєстровані на компанію;
  7. Участь у державних закупівлях.
  8. За бажанням можна замовити детальніший професійний звіт (послуга платна).

Оновлення ЄДР як безкоштовно працювати з реєстром (1) (1)

Крок 1:

перевірка інформації, яка знаходиться у вільному доступі в базі даних. Така перевірка допоможе отримати досить ємне уявлення про компанію-контрагент.

Крок 2:

перевірка відомостей у Реєстрі юридичних для детальнішого вивчення компанії. Рекомендується в тому випадку, якщо йдеться про укладання великої угоди, коли особливо важливо враховувати всі можливі ризики та мати максимально повне уявлення про контрагента.

Крок 3:

перевірка відомостей про нерухоме майно компанії та арешти майна у Реєстрах нерухомості, іпотеки та актів про арешт. Рекомендується в тому випадку, якщо йдеться про укладання великої угоди у сфері нерухомості або у випадках, коли особливо важливо враховувати всі можливі ризики та мати максимально повне уявлення про контрагента.