SAVEN: виробник сталевих топок і магазин камінів

Камінні топки як символ сімейного вогнища, безсумнівно, додасть оригінальності в інтер'єр, збагативши його теплом і світлом. Саме він притягуватиме до себе всю сім'ю, як холодними вечорами, так і у святкові дні, коли є привід зібратися всім разом. Ласкаві, теплі язики полум'я, потріскування полін деревини, затишна домашня атмосфера зігріють ваше сімейне вогнище, розливаючи душевне тепло по всій кімнаті.

Тому до вибору камінної топки варто підійти ґрунтовно. Тепло, що виділяється при згорянні дров, поступово розподіляється по всьому каміну, обігріваючи приміщення. Правильне утримання та регулярне очищення топки забезпечить безпеку та довгий термін служби камінної вставки, і він буде радувати вас своїм теплом довгі роки. Замовити SAVEN: виробник сталевих топок і магазин камінів тут https://saven.ua.

2

Камін – чавунний чи сталевий?

Перед покупкою камінної топки люди все частіше замислюються, яку купити. З відкритою або закритою топкою, із чавуну чи сталі. Хочеться купити гарну, функціональну та безпечну.

Усі сучасні технології втілені у камінах із закритою топкою. Класика втілена в камінах із відкритою топкою. Але тут же не забуваємо про підвищену пожежну небезпеку. Закриті каміни виконані з чавуну прослужать майже відкритих класичних камінів.

У закритих топках стінки виконані з жаростійкої сталі або чавуну, щоб при нагріванні та охолодженні метал не деформувався і не порушував герметичність топки.

У закритих камінах є одна головна відмінність між топками, зробленими з чавуну або сталі. Топки з чавуну довго нагріваються і довго остигають, тобто. віддають тепло у приміщення. Сталеві ж каміни швидко нагріваються і швидко остигають. У сталевому каміні внутрішні стіни обкладають вогнетривкою, жаростійкою керамікою. Дана конструкція забезпечує менший вплив вогню на бічні стінки, тим самим запобігає передчасному вигоранню.

Советуем:  Технический паспорт на квартиру для согласования и перепланировок

Без названия (1)

Різниця в експлуатації між чавунними та сталевими топками практично немає, різниця лише у функціональній теплоємності та візуальному вигляді.

Сталеві камінні топки не повністю виконані зі сталі. Загальний каркас виконаний з легованої сталі, стінки всередині обкладені вогнетривкою керамікою, чавунний димохід, колосникові грати також виконані з чавуну, також виконані з чавуну частини безпосередньо контактують з вогнем: відбійники, розсікачі полум'я. Тож можна з упевненістю сказати, що камінні топки виконані зі сталі – безпечні, естетичні та функціональні.