Теплиці для дачі та бізнесу

Садівництво в Україні набирає все більшої популярності. Міський повітря набридає, і люди все частіше прагнуть вибратися за місто, щоб вирощувати і їсти свої помідори, огірочки та інші овочі і фрукти. Заміські будинки, садові ділянки — все це можна назвати одним словом дача, і тоді вже матися на увазі буде будинок не тільки для відпочинку, але і для вирощування культур, а також для створення свого «смачного» ландшафту. Однак клімат змушує багатьох передумати заводити свій город за містом, а деякі вдаються до допомоги теплиць. Важко уявити собі город без теплиці або парника. Але дані садові атрибути виготовляються з різних матеріалів, найбільш популярними з яких є стільниковий полікарбонат. Ви сьогоднi можете купити теплицю по вигоднiй ценi.

v10

Звичайні парники і теплиці не варті в порівнянні з цим матеріалом, оскільки його довговічність і універсальність робить його ексклюзивним. Стільниковий полікарбонат використовується для виготовлення безлічі інших корисних речей — навісів, козирків, але частіше зустрічаються теплиці. Полікарбонат легко піддається вигинів, при цьому він не втрачає своєї міцності. Легкий монтаж укупі з можливість виготовляти різноманітні форми виділяє цей матеріал серед інших. Магазин будівельних матеріалів поміщає в себе все необхідне для побудови теплиць, особливо і стільниковий полікарбонат.

teplica-svoimi-rukami-1

Якщо ви вважаєте, що вам пора зайнятися вирощуванням своїх культур, то без теплиць із стільникового полікарбонату вам не обійтися. При будь-якому суворому кліматі можна мати свій город, знімати урожай двічі на рік, якщо на вашій ділянці будуть стояти такі теплиці. Їх можна придбати як готовими, так і окремими частинами. При розібраному стані теплиці разом з матеріалом ви отримаєте докладну інструкцію по збірці, а якщо зібрати не вийде, то допоможуть співробітники компанії. Можна також окремо придбати матеріал і зробити теплицю самостійно, але чи варто витрачати свій час, якщо у продажу є готовий виріб.