Як вибрати повітродувки для саду та парків

Вибір повітродувки: бензинові та електричні, ручні та ранцеві, особливості та сфера застосування.

Настав час, коли звичний домашній помічник – пилосос перебрався на присадибну ділянку. Його зовнішній вигляд дещо змінився, але одна з назв залишилася незмінною: садовий пилосос або повітродувка – інструмент для змітання нагніченим потоком повітря листя, сміття, піску та гравію, видування сміття з важкодоступних місць. На ринку можна зустріти моделі саме повітродувок, які здатні також виконувати функції, притаманні виключно пилососам, а саме всмоктувати сміття у спеціальний мішок. В каталозі інтернет-магазину Strument ви можете замовити гарні повітродувки та інше обладнання для саду та парків.

RBL42BP-App_3

Що слід знати про повітродувку?

Як не дивно, але така звична характеристика мотора, як потужність, за якою, як правило, вибирають всю садову техніку, в даному випадку є другорядною: чим потужніша модель повітродувки, тим вона важча і вимагає більше палива. А велика вага у разі повітродувки швидше мінус, ніж плюс, тому що від носіння агрегату швидко втомлюються руки.

Перше, на що дійсно потрібно звернути пильну увагу – це обсяг повітряного потоку, що вимірюється кубометрами на годину. Якщо виходити виключно з цього показника, досвідчені консультанти для приватного використання рекомендують менш потужні моделі, але з добрим повітряним потоком. Оптимальним вважається показник – до
1-ої тисячі кубометрів на годину.

Як вибрати повітродувку?

Ручні повітродувки

Вибираючи модель повітродувки для приватного використання, обов’язково слід врахувати тип живлення пристрою. Бензинові повітродувки відрізняються підвищеною працездатністю і широко використовуються персоналом садово-паркових комплексів. Вони нелегкі та досить галасливі. Тому, якщо працювати повітродувкою доведеться, наприклад, на дачі або в палісаднику, краще зупинитися на моделі з електричним двигуном. Вони використовуються для наведення ладу на відносно невеликих ділянках, оскільки мають прив’язку до розетки. Щоправда, когось можуть відлякати проводи, що постійно плутаються під ногами. Для таких власників невеликих заміських територій «паличкою-виручалочкою» буде акумуляторна повітродувка. Час її роботи обмежений ємністю акумулятора.

Советуем:  Услуги муж на час

4506b2b39ad94879b2ec1f84a57f375d

Акумуляторна повітродувка Husqvarna

Існує ряд важливих характеристик, які демонструють ступінь турботи виробника про потенційного покупця електро-або бензовоздуходувки. Насамперед, це наявність ефективної системи поглинання вібрації. Крім того, якісне повітродувка має легко заводитися (актуально для бензинових моделей) і бути компактним.

По виду виконання повітродувки бувають ручними та ранцевими. Який варіант віддати перевагу – кожен вибирає самостійно.

Ранкові повітродувки

На невеликій території малопотужні побутові апарати ручного типу відпрацюють вкладені в їх купівлю гроші на всі сто відсотків — вони легкі і зручно здувати їх, формувати акуратні купи, розрівнювати пласт мульчі. Важкі професійні моделі, як правило, мають ранцеве виконання з розподіленим центром важкості.

Будьте впевнені, що час, витрачений на вибір повітродувки, не пройде даремно, тому що правильно підібране повітродувка не тільки спростить прибирання саду та прибудинкової території, але й доставить масу позитивних емоцій у процесі роботи.