Як вибрати якісне моторне масло?

Кожен автовласник добре знає, що якість і терміни служби його транспортного засобу безпосередньо залежать від того, як ви ставитися до нього, і чи приділятимете достатню увагу своєчасній заміні витратних матеріалів, і обслуговуванню авто в принципі. Але сам факт заміни олії – це зовсім не панацея. Оскільки потрібно вміти правильно вибрати розхідник.

img1

Насамперед рекомендуємо звернутися безпосередньо з магазином, де ви будете купувати деталі та витратні матеріали. Бо якість товару впливає те, як його зберігають. І якщо звертатися за запчастинами та витратними матеріалами в інтернет-магазин, ви можете не сумніватися у тому, що купуєте якісний товар.

Перейдемо до конкретніших деталей. А саме до того, на що звертати увагу при виборі масла Elf Evolution 900 SXR 5w-30. І перше, чому слід приділити увагу – це, звичайно, інформація, яку залишає сам виробник. Дуже часто в документаціях до автомобіля можна знайти всі необхідні рекомендації, які дозволять вам простіше вибрати витратний матеріал, який ідеально поєднуватиметься з автомобілем, і продовжить його термін служби.

Також подібну інформацію можна отримати і більш простим способом. Достатньо перейти на офіційний сайт виробника. Правда варто відзначити, що багато виробників залишають рекомендації у вигляді такого собі шифру, без конкретних марок і брендів. Втім, його розшифрувати допоможе будь-який сервісний центр.

img-2108474330_444527430111280

Варто враховувати і те, що масла необхідно підбирати в залежності від типу двигуна. Так, для дизельних двигунів підходить один тип моторної олії, для бензинових – інший. Зрозуміти це можна з індексу, яким маркуються олії. Якщо ви бачите в маркуванні букву S, то таку олію слід використовувати для обслуговування бензинових автомобілів. Літера C – для дизельних.

Існує також окрема класифікація, що визначає в’язкість моторного масла. Визначити його дуже просто. Досить визначити в описі рядок, де посередині буде вказана буква W посередині.

Советуем:  Современные пластиковые окна в Запорожье

Всі ці рекомендації дозволять вам краще розібратися в моторних маслах, завдяки чому і вибрати їх буде дещо простіше. Не варто нехтувати і тією інформацією, яку ви зможете отримати, наприклад, від консультанта магазину. Оскільки продавці можуть вам порадити найбільш підходящий товар, знаючи модель вашого автомобіля, адже за їхніми плечима може бути досить великий досвід продажу витратних матеріалів і запчастин.