Які переваги має підсумок для турнікету та ножиць

Атрибут військового екіпірування — підсумок армійський, призначений для зберігання, перенесення особистих речей, боєприпасів, зброї, документів у похідній, бойовій обстановці, на полігонах при спортивній стрільбі. Ви можете підсумок для турнікету купити!

290273230

ВИДИ ПІДСУМКІВ

Тактичні підсумки поділяють на кшталт спорядження, переносимого у яких. Існує такі види підсумків для зберігання та перенесення:

 1. Для магазинів. Ткані підсумки для споряджених та використаних магазинів. Створено спеціально зменшення часу на перезарядку зброї. Вміщують від одного або двох магазинів здвоєні підсумки різної глибини (під АК або М серії та інші види).
 2. Для гранатів. Зручне розміщення ручних бойових, навчальних гранат та до підствольних гранатометів.
 3. Підсумок для патронів. Вміщує одну упаковку автоматних, гвинтівкових або 2-3 коробки пістолетних.
 4. Кобура. Застосовується замість штатної кобури. Полегшує вилучення зброї.
 5. Під скидання. Для миттєвого скидання вилученого з автомата порожнього магазину.
 6. Для кайданків. Застосовують співробітники поліції, спецслужб для зберігання кайданків.

IMG_3009

ДЛЯ ОСОБИСТІХ РЕЧІВ, ДОКУМЕНТІВ

Підсумки для додаткового спорядження, запасів води, посуду, предметів першої потреби:

 • пляшки/фляги;
 • Підсумок для казанка;
 • телефону;
 • ліхтаря;
 • Медикаменти, перев'язувальні матеріали – медичний підсумок. Крім спеціалізованих, випускають універсальні сумки, що об'єднали функції зберігання декількох предметів.

Для виготовлення результату використовуються сучасні синтетичні матеріали з високим ступенем зносостійкості, оброблені водовідштовхувальним складом. Фурнітура – компаній YKK та Duraflex.

РОЗМІЩЕННЯ

Залежно від необхідності розміщують підсумки на бронежилеті або поясному ремені. Стрічки з «липучки» Велкро, прикріплені підсумок і поверхню з частиною у відповідь.

Для раціонального розміщення бойового оснащення та спорядження використовують розвантажувальні жилети. Підсумок на розвантаження кріпиться у будь-якому зручному місці на екіпіруванні фіксують за допомогою системи кріплення MOLLE.

Окрім армії, спецпідрозділів тактичні аксесуари застосовують спортсмени-стрільці, мисливці, рибалки. Незамінними вони стали для любителів страйкболу, пейнтболу та інших військово-тактичних видів хобі та спорту.