Які ж вони бувають? Віконні системи

Старі дерев’яні вікна з часом приходять в непридатність, і настає необхідність їх заміни на нові дерев’яні або пластикові. При виконанні демонтажу старих вікон і встановлення нових руйнуються укоси за рахунок того, що за новими стандартами вікна трохи ширше старих. Віконні системи REHAU ви можете замовити тут https://viknarehau.xyz/.

Комфорт в будь-якому приміщенні багато в чому залежить від якості віконних рам, що попереджають проникнення з вулиці холодних потоків повітря, пилу і шуму. Максимально ефективний захист робочого офісу, навчального закладу, державної установи або житлового приміщення, від несприятливих зовнішніх впливів, можуть забезпечити металопластикові вікна, вироблені заводом.

HITech_Featured

Відполіроване скло, ПВХ-профілі і всі необхідні комплектуючі, з яких виготовляються металопластикові вікна Миколаїв, поставляються найбільш авторитетними виробниками. При цьому, прямі поставки матеріалів з заводів-виготовлювачів сприяють швидкому виготовленню замовлених вікон і забезпечують їх доступну вартість. Ефективність вікон, вироблених заводом забезпечує також використання енергозберігаючого Solar або тонованого скла, а також заповнення камер склопакетів аргоном. Перевірку якості використовуваних матеріалів і готових виробів здійснюється за допомогою лабораторного контролю і ОТК підприємства. Крім того, якість продукції, і її повну екологічність, підтверджують сертифікати відповідності діючим державним нормам.

Відновлень укосів віконних
Для того, щоб відновити укоси після монтажу нових вікон, застосовуються такі методи:

виконання укосів з ПВХ панелей;
укоси з гіпсокартону;
відновлення укосу штукатуркою.

Виконання укосу з гіпсокартону дозволяє навіть недосвідченому працівнику виконати їх рівними, за короткий проміжок часу.

plastikovoe-okno-1

Відновлення укосу штукатуркою вимагає багато часу і вміння, але є найдешевшим варіантом. Найкоротший час йде при виконанні укосу із застосуванням ПВХ панелей. Пам’ятайте, що захисну стрічку з віконної рами слід знімати тільки тоді, коли всі роботи по відновленню укосу будуть закінчені. Плівка оберігає від оцарапиванія поверхні рами вікна при виконанні робіт, а так само позбавляє від небажаних слідів фарбування або шпаклівки.

Советуем:  Прямые и угловые офисные диваны с доставкой по Украине

Для виконання укосу з ПВХ необхідно спочатку на стіну укласти теплоізоляційний шар. Далі виконується обрешетка з металевого профілю або дерев’яних рейок. Потім ПВХ панелі обрізаються за розміром і монтуються на обрешітку.