Як зробити справжній аквагрим своїми руками з легкодоступних та не дорогих складових

63434343

Коли ми з вами потрапляємо на різноманітні свята чи вечірки, то часто можемо бачити серед гостей та їх дітей з розмальованими обличчями на яких різні тематичні малюнки. І саме для цієї цілі й застосовують аквагрим. Він стає вже не замінним просто не тільки навиступах для дітей, але і на міських виступах, чи вечірках та карнавалах.

До речі, якщо ви не бажаєте робити аквагрим власноруч, то найкращий вибір аквагриму фабричного виробництва ви можете спомтерігати на сайті Біллі Бонс, якщо перейдите за посиланням https://billibons.com.ua/ua/karnaval-dlya-doroslyh-ua/karnavalnyj-grym-tatuazh-naklejky-na-oblychchya-ua.

Навіщо ж взагалі існує аквагрим?

Деколи він потрібен для того аби надати вашому стилю повноцінності, а іноді хоча б невеличкий, але виразний малюночок ладен підвищити радість на вашму обличчі.

Тож, саме зараз, ми розкажемо з яких матеріалів зроблений аквагрим, та як потрібно ним користуватися й навіть покажемо по кроково як зробити малюнок, щоб ви навчились правильно наносити малюночки на ваше та інших обличчя.
64b7969d216fa.webp

Яка фарба шкідлива буде обличчю

Тим хто ні разу не зіштовхувався з такою фарбою для “магічних” перевтілень, цікавить питаннячко, чи дійсно він не нашкодить людині? Адже його використовують и тоді коли фарбують чутливу шкіру малюків.

Ми вас заспокоїмо. Він повноцінно безпечний для шкіряного покриву людини. Їх роблять на водяній основі, і саме по цій причині дискомфорту не маєбути на вашій шкірі та й до того ж їх легко змити звичайною водичкою та милом. Не треба застосовувати серветки у складі яких є спирт.

Звісно у будь-кого може з’явитися алергія на якийсь з компонентів, тому детальніше познайомлю вам з складвими цього продукту. Тож, з чого він зроблений:

  • Гліцерин – є повністю безпечним, він навпаки зволожить шкіру. До речі, він часто навіть входить в склад дитячої косметики.
  • Карбонат кальцію – якщо його вживати внутрішньо, то він навіть дуже гарно впливає на кісточки, а якщо вживати просто зовнішньо, то ніякого ефекту він не дає.
  • Вазелін, потрібен аби фарба краще лягала на шкіру та головне рівномірно.
  • Віск, геть не шкідливий для малечі, фарба в поєднанні з ним стає блискучою.
  • Стеариновий спирт – він служить для швидкого висихання фарби.
  • Ну і звісно ж засоби забарвлення та барвники, котрі надають відповідного кольору.
Советуем:  Скляні душові кабіни: як зробити вірний вибір?

64b796b28d03a.webp
Маючи поруч рецепт, ви з легкістю зробите його в дома власноруч, по своїм бажанням і в необхідних вам кольорах просто та легко вдома.

Тепер я думаю ви переконалися, що нічого шкідливого в складі фарби такого типу немає. Беріть та користуйтеся та насолоджуйтесь результатами.

А для того аби бути повністю впевненими, що у вашої дитини не буде алергії, нанесіть на невеличку ділянку шкіри, на руці, наприклад, трохи матеріалу та потримайте, якщо немає почервоніти чи висипань, то все добре і ви сміливо можете малювати.

Перевірити треба все одно, бо в когось і на такий елементарний склад можлива реакція, безпека йде завжди першою!
Чим користуватися?

Щоб досягти якісного результату в нанесенні аквагриму, потрібно використовувати додаткові інструменти, оскільки використання пальців не є оптимальним способом. Для цього можна скористатися кількома пензликами різної товщини та декілька спонжів.

Найкраще обрати пензлики з натуральних матеріалів, які можна придбати в магазинах чи замовити.

Техніка роботи з аквагримом не відрізніяється від техніки малювання на звичному папері.

Важливо бути обережним та не поспішати, оскільки навіть маленька помилка може змусити переробляти все заново.

Рекомендується перед початком роботи намалювати ескіз та обдумати що і за чим ви будете наносити.

Візьміть спонж та для початка накладайте основу. Коли накладатимете матеріали, зверніть вашу увагу на брови, вони повинні бути майже не помітні та направлення по зросту їх росту. Тепер нехай висохне деякий час.

Вибраний вами малюночок не сильно великий, а займає, тільки частинку щоки, то почніть малювання з більших елементів та потрішечки направляйтеся до дрібніших, а вже дрібненькі деталі, вимальовуйте аж у самому кінці.
64b796cdad875.webp

Малюнок сніговичка

Незабаром зима, вона вже майже стоїть на порозі та наближають новорічні свята, тому ми підготували для вас роз’яснення як малювати сніговика на маленькому обличчі.

Советуем:  Лист стали 40х13: химический состав и особенности материала

Хочу зауважити, що ви його мажете малювати не тільки діткам, а й дорослий сміливо може носити цього персонажа на собі.)

Для роботи візьміть: чотири кольори аквагриму (чорний, коричневий, білий та оранжевий). Декілька пензликів, спонжі не потрібні.
64b796e427f0f.webp

Почнемо ж

Намалюйте вертикальну лінію білою фарбою (по ній орієнтуємось якою буде висота нашого друга), далі малюймо три кружечки, він першого самого маленького та кожний більший за попередній. Малюйте спочатку контур, і лиш потім замальовуйте їх. Завершили з тілом?

Йдемо далі.

Візьміть тонший пензлик та внизу малюйте пагорби снігу на яких стоїть сніговичок та по бажанню білі сніжинки. Білу фарбу відкладаємо та берімо чорну.
64b796ff3c1fa.webp
Нею малюємо циліндр, схема та сама як і з колами, спочатку контур, а потім замальовка. Фарба повинна гарно лягати та чудово лягати один на одного. Продовжуємо. Малюймо оченята та ґудзики на середньому його колі. На циліндрі після висихання нанесіть білу стрічку, це як прикраса. Рученята як палички можете малювати коричневим кольором чи чорним.

Залишається використати тільки оранжеву фарбу, і вона потрібна для носика. Подивіться що повинно було вийти нижче, сподіваємось у вас таке ж саме чи схоже.)
64b797112b5c3.webp
Гадаю ви переконались, що робота з цим типом фарби легка та приємна. Ви тепер в курсі як додати вашому образу крапельку оригінальності. Тренуйтесь та експериментуйте. Успіхів вам!)