3D декоративна панель на стіну

У нашому виробництві останнім часом з'явився цілий ряд 3D панелей, які монтуються поелементно. Тобто різні панно з неповторним малюнком можна збирати з різних елементів. Такі панелі можна монтувати також з підсвічуванням по периметру.

Гіпсові 3D панелі в інтер'єрі квартири

Цей ефект можна отримати, якщо під декоративна панель на стіну підклеїти шматок гіпсокартону з схожим профілем, але в масштабі меншого розміру. І потім по периметру прокласти світлодіодну стрічку.

Також такі панелі серії "Е" можна збирати в цілі панно, розкладаючи їх в хаотичному порядку. Такі панелі зручно монтувати, як в заздалегідь підготовленої ніші (можна з підсвічуванням рельєфу по периметру), так і просто на рівній площині стіни.

У вас є бажання оригінально і красиво обробити власне приміщення? Тоді вам варто звернути увагу на панелі ПВХ з 3Д ефектом. Вони допоможуть вам в найкоротші терміни зробити інтер'єр будинку краще, додадуть йому особливий непередаваний стиль.

Screenshot_1

3D панелі поліуретанові мають певні переваги:

  • з їх допомогою можна реалізувати найсміливіші дизайнерські задумки і приховати недоліки інтер'єру;
  • тривимірна обробка є прекрасним методом зонування житлової площі;
  • об'ємні картинки формують динамічний ефект руху навіть на однотонних стінах;
  • декоративні 3D панелі володіють величезною кількістю колірних рішень, з цієї причини буде легко підібрати необхідну обробку під ту чи іншу колірну гаму;
  • поверхню даного виду декору може бути глянсовою, завдяки чому простір візуально збільшиться, а також матовою — вона поєднується з безліччю традиційних напрямків і вважається консервативним варіантом;
  • ПВХ панелі з 3D ефектом добре захищають від сторонніх звуків і створюють в приміщенні затишок і комфорт;
  • їх легко встановлювати самостійно, а відхід не вимагає великих зусиль;
  • поліуретан не представляє небезпеки для здоров'я і не виділяє шкідливих токсичних випарів;
  • пластикові панелі добре зберігають тепло в приміщенні, тому навіть в холодну пору року в будинку буде затишно;
  • один раз оформивши житловий простір 3D панелями, годі й думати про ремонт довгий час.
Советуем:  Найбільша дошка безкоштовних оголошень - Івано-Франківська область

Кімнати для установки пластикових 3D панелей

Вітальня

Тут вони використовуються, щоб прикрасити порожній простір над диваном, а також для обробки камінного порталу та перетворення медіазони. Якщо вітальня мають велику площу, можна оформити панелями всі стіни. А якщо площа кімнати володіє скромними розмірами, найкраще прикрасити один фрагмент стіни.

Спальня

Тривимірна обробка моментально перетворює спальню в кімнату неймовірної краси. Вони потрібні, щоб оформити простір навколо спального місця. 3D панелі можуть бути схожі на узголів'я ліжка. Також вони можуть замінювати картини. У ряді випадків декор встановлюють не тільки на стіні, але і роблять поступовий перехід на стелю.

0a11ab8aa9801a0562a6948362ad1c74

Кухня

Тривимірний рельєф чудово перетворює кухонні фасади. Після установки 3D панелей на кухню, вона виглядає просто приголомшливо. Можна оформити фартух в робочій зоні.

Полімерні 3D панелі застосовуються не тільки для того, щоб обробляти стіни, але і для оформлення меблів та формування декоративних елементів. Даний матеріал прекрасно витримує вологу, тому може застосовуватися у ванній.

Серед недоліків можна виділити легку займистість — краще не використовувати 3D панелі поруч з джерелом відкритого вогню. Крім того, даний елемент декору візуально зменшує площу кімнати. Але від цього недоліку можна позбутися, використовуючи в невеликих кімнатах 3D панно.

Об'ємна обробка передбачає хороше освітлення. Потрібно ретельно продумувати світловий дизайн в районі розташування панелей. При поганому освітленні тривимірне оформлення стане причиною появи негарних тіней. Але при правильному підході до справи і при своєчасному догляді рельєфна обробка буде радувати око.

Декоративні пластикові панелі виготовляються відповідно до ГОСТ 19111-2001. Їх якість відповідає всім необхідним вимогам і умовам безпеки.