Плюси будівництва будинку з керамічних блоків

На відміну від піноблоку, керамічний блок має певну структуру. Реальна його, суцільна частина, складається не з пористого, а з щільного будматеріалу, що не має мікроскопічних порожнин, за винятком можливих мікротріщин, що утворилися при тривалому зберіганні.

Знайдіть натхнення для будівництва свого нового будинку або реконструкції існуючого серед наших проектів тут https://porotherm.com.ua/.

Screenshot_2

Основні переваги

За рахунок пазно-шипового з'єднання по вертикалі керамоблоки щільно з'єднуються. Скріплюючий цементно-піщаний розчин — так само як і цементоклей — не потрібні. Все, що потрібно, щільно пригнати блоки один до одного. Прямокутні та квадратні пори, що пронизують кожен керамічний блок, йдуть паралельно один одному і виявляються повністю закритими.

Ґратчаста структура керамоблока потрібна, щоб ці блоки не так швидко проводили тепло, як їх суцільні, повнотілі побратими. Це дозволяє влітку довше утримувати прохолоду всередині будинку, а взимку не давати теплу швидко залишати внутрішній простір кімнат. Таким чином повітря всередині керамічного будматеріалу дає додаткову теплоізоляцію.

Керамоблок витримує вдвічі більший, ніж цегла, тиск. Це означає, що навантаження від верхніх рядів стін на нижній, разом з дахом, може бути вдвічі більшим. Навантаження стельово-горищного перекриття та даху на стіни також допускається вдвічі більше. Наприклад, на дах замість покрівельної сталі (профлиста) можна покласти шифер, що відрізняється великою вагою, при цьому стіни анітрохи не деформуються, тріщини не виникнуть – як це сталося б з піноблоком або каркасно-брусовим остовом будівлі.

Screenshot_1

Глина, обпечена, спечена за сучасними технологіями, не розсохнеться на жарі, не розтріскається від заморозків після дощу — що в результаті і зумовлює її переваги як будівельного матеріалу. Кераміка значно міцніша, ніж звичайна «цегляна» глина.

Її перевага в тому, що вона здатна розпалюватися до малинового кольору теплового світіння, не втративши міцності. Щоб повірити цьому, достатньо кинути в багаття негідну свічку запалювання автомобіля — вона зроблена зі сталі та кераміки. Твердість кераміки значно перевершує навіть деякі метали. Цим пояснюється висока величина гранично допустимого тиску.

Советуем:  Тепловизионное обследование трубопроводов

Глина, спечена за «керамічною» технологією, не боїться агресивних середовищ. Навіть хлорна кислота — найміцніша в дії — на неї далеко не відразу подіє. Кераміка не є курним середовищем – на відміну від звичайної цегли, бетону, газосилікатних блоків. Вона можна порівняти з гранітом, але й він здатний трохи «пилити».

Будинки, збудовані з керамоблоків, у цьому плані максимально безпечні. Вам не доведеться побоюватися, що ви вдихаєте пил з мінералів, засмічуючи легені та згодом доводячи себе до хвороб дихальних шляхів. Не кажучи вже про такі вироби, як азбестові труби і шифер, що при обробці виділяють легкий і дуже леткий пил.