Як вибрати профнастил у Львові?

Монтаж такого профнастилу не представляє за собою ніякої складності. Це пояснюється його зручністю замкових кріплень, які розташовуються між самими елементами, але все-таки довірте цей процес найкраще досвідченим робочим, які знають толк в такій справі. Замовити та вибрати профнастил у Львові ви можете на сайтi https://lviv.kub.in.ua/pokrivelni-materialy/profnastyl/.

Profnastil-62

Профнастил оцинкований — оцинковка

Існують також ще два види профнастилу, а саме:

Оцинкований з покриттям пуралом або ж пластізіном — найвідомішими виробниками сьогодні даного профнастилу є американський Armakor, бельгійський Granit HDX, англо-голландський сталеливарний концерн Corus. Але також не слід забувати про вітчизняних виробників, які теж гідні за рахунок свого хорошої якості уваги споживачів. Звичайно ж профнастил такої дорожче перерахованих всіх вище, але зате не поступається за своєю якістю.
Оцинкований фарбований — цей профнастил також виготовляє велику кількість компаній.

Профнастил оцинкований з поліестеровим покриттям

Але це всього на всього кілька наведених прикладів виробників, які вдаються до виробництва якісного профнастилу і на яких споживачам при виборі профнастилу слід зупинити увагу.

profnastil-i-proflist-v-chem-raznitsa

Монтаж профнастилу

Велику роль відіграє простота монтажу профнастилу. Цей матеріал, на відміну від шиферу, не схильний до поїдання при забиванні в нього цвяхів. На професійному рівні цвяхами його і не закріплюють — для цього використовуються спеціальні саморізи, як по дереву, так і по металу (в залежності від структури каркаса). Людина, близько не знайомий з технікою кріплення забірних листів, маючи профнастил, рівень і шуруповерт, за кілька годин спорудить на стовпах досить пристойне прикриття. Недорогий, але якісний профнастил може вам запропонувати офіс або покрівельний салон Руфекс, також є послуги і по монтажу.