Як очистити димохід твердопаливного котла

Як очистити димохід твердопаливного котла

Твердопаливний котел – ідеальна основа системи опалення для приватного сектору в Україні. Таке обладнання забезпечує автономність, що вкрай важливо через нинішню ситуацію в країні. Достатньо заздалегідь запастись паливом, щоб відключення електричної енергії або порушення в роботі системи газопостачання ніяк не впливали на температуру у вашій оселі. Проте будь-яка монета має дві сторони. Все твердопаливне обладнання оснащується димарями з нержавіючої сталі або інших матеріалів. І ці труби потребують періодичного чищення. Як правило, фахівці рекомендують перевіряти та чистити димоходи з нержавійки «Теплайн» перед початком та закінченням опалювального сезону.

У цій статті ми розповімо, як чистити димар зі сталі і чому цей процес краще довірити фахівцям. А замовити якісні комплектуючі можна за допомогою інтернет-магазину Tepline: https://tepline.com.ua/ua/g51203658-sredstva-dlya-chistki.

Професійне чищення димаря з нержавіючої сталі: переваги

Видалити сажу та інший бруд із димоходу зі сталі можна за допомогою спеціальної щітки (під різні труби – різні діаметри), а також шляхом спалювання спеціальних хімічних засобів у топці. Обидва варіанти досить ефективні, обидва є дуже брудною роботою. Однак це не основна причина, через яку чистку краще довірити професіоналам.

Головна причина – різноманітність конструкцій. В ідеалі димар з нержавійки – вертикальна конструкція. Але у житті буває по-різному. Не маючи практичного досвіду, легко пошкодити герметичність труби або з’єднань (особливо, якщо димохід вже дуже старий). Крім того, є можливість недостатньої обробки, внаслідок чого процедуру доведеться повторювати в розпал опалювального сезону.

Фахівці швидко та якісно виконають чищення димаря із нержавіючої сталі з гарантіями. А вам не доведеться витрачатися на спеціальні засоби та обладнання.

Замовити такі послуги в Україні можна онлайн.

Купити димоходи з нержавійки через інтернет-магазин «Теплайн»

Якщо ви шукаєте, де вигідно купити димарі із нержавіючої сталі, компанія Tepline стане справжньою знахідкою. У каталозі інтернет-магазину представлений багатий асортимент моделей із нержавіючої сталі різних марок. Якість продукції гарантується повністю. Крім труб зі сталі, є всі інші комплектуючі для димоходів, а також засоби для догляду за твердопаливною системою опалення.