Мотор редуктор на 12 вольт чи на 24 вольт: який обрати

Мотор редуктор на 12 вольт чи на 24 вольт: який обрати

Черв’ячні мотор-редуктори представлені широкими лінійками, моделі відрізняються габаритами та рядом технічних параметрів, зокрема напругою живлення на 12 або 24 вольт. Розглянемо принцип вибору тих чи інших моделей, а тим, хто не знає, де в Україні замовити мотор-редуктори на 12 або 24 вольт, рекомендуємо заглянути в каталог інтернет-магазину M&GMotor — https://motory.in.ua/ua/.

Сфери використання мотор-редукторів 24 вольт

Мотор-редуктори черв’якові на 24 вольти використовуються в ситуаціях, коли не потрібно понад точне позиціонування об’єкта, а достатньо лише керування швидкістю. Вибір на користь мотор-редуктора 24 вольт дозволяє суттєво скоротити час та кошти на монтаж. Незважаючи на те, що більшість моделей таких мотор-редукторів мають невелику вагу і компактні габарити, їм властивий досить великий показник обертаючого моменту.

Мотор-редуктори 24 вольт будуть ефективні на машинах подання інформації та засобах обробки даних, на автоматичних та автоматизованих системах управління технологічними процесами та циклами. Нерідко такими мотор-редукторами оснащуються міні-приводи слідкування в телеметрії, медичне обладнання та техніка, засоби обробки візуальної інформації, офісна, кліматична техніка, інкубатори та інше обладнання, де потрібне обертання з постійною швидкістю.

Де використовують мотор-редуктори 12 вольт

Особливості підключення та експлуатації мотор-редукторів 12 вольт дозволяють їх ефективно використовувати в галузі робототехніки, промислових роботах, модулях приводу механічних маніпуляторів. Покупка мотор-редукторів 12 вольт обґрунтована для обладнання логістичного ланцюжка постачання, розумного будинку, точних вимірювальних інструментів та приладів, а також комунікаційного обладнання, систем мехатроніки, мініатюрних лебідок.

Принципи вибору мотор-редуктора змінного струму.

Перший параметр, який необхідно враховувати при виборі мотор-редуктора черв’ячного — потужність електродвигуна. Також важливим параметром є швидкість обертання рухомих частин системи. Довговічність та ефективність моторів з редукторами багато в чому залежить від того, наскільки технічні параметри відповідатимуть умовам експлуатації. Під цим терміном розуміють максимальне та середнє навантаження, режим роботи мотора з редуктором.